ANAMUR'da HAVA 3 müdürün yiyeceği halt değil!-Necati Doğru-Sözcü Gazetesi
12.01.2011
3 müdürün yiyeceği halt değil! Gazeteci doğmuş, gerçek gazetecilerden biri olan Saygı Öztürk, SÖZCÜ’ye gelir gelmez “Müdür Beylerin Rüşvet Havuzu” nu dibinden aydınlatacak haberleri yazmaya başladı. Hoş geldin Saygı! Kalemin keskin olsun! Saygı’nın birinci derece kaynaklardan filitre edip yazdığı haberlerin “ana mihverini” lütfen gözden kaçırmayın. Gümrüğe mal geliyor. Sözgelimi ithal çay! İthal çayın vergisi yüzde 145. Üstüne yüzde 8 de KDV var. Çay değil, karbonat gösteriliyor. Karbonatın vergisi sıfır. Evrakta çay oluyor, korbonat! Kaçırılıyor yüzde 145 vergi. Gümrük memuru haberli. Gümrük müdürü de haberli. Bakan habersiz olabilir mi? Müsteşar duymamış olabilir mi?
Rüşvet havuzunda yüzer bakanlar!-Necati Doğru
10.01.2011
Rüşvet havuzunda ithal muzun payı... Sözcü Gazetesinde yazan Necati Doğru, son gümrük operasyonuyla ilgili yazısında Muz sempozyumunu da haber yaparak bazı işaretler verdi.
Growtech Eurasia Fuarı'nda ilgi odağı; Hekagro
01.01.2011
Growtech Eurasia Fuarı'nda ilgi odağı; Hekagro Hekagro, 10 yıldan bu yana Antalya'da düzenlenmekte olan Growtech Eurasia tarım fuarına katıldı. Yurt içinden ve yurt dışından katılım gerçekleştiren ziyaretçiler Hekagro standına yoğun ilgi gösterdi.
MUZ En ucuz meyveler arasında
01.01.2011
MUZ, En ucuz meyveler arasında Bir zamanlar ancak zengin sofralarında görülebilen, ailelerin çocuklarına yılda bir-iki kez alabildiği muz, bugünlerde pazardaki en ucuz meyveler arasına girdi.
Kural; "Çatlayan muzları rahatlıkla yiyebilirsiniz.
01.01.2011
'Turizmi sollarız' 01 Ocak 2011, 01:25 Serhan Altıparmak Alanya Muz Üreticileri Birliği Başkan Yardımcısı Mehmet Kural, Alanya Ziraat Odası Başkanı Turgut Musluoğlu'nu ziyaret etti.
Uykusuzluğun çaresi muzda
01.01.2011
Uykusuzluğun çaresi muzda Lezzetli, mineral deposu muz, hem besleyici bir meyvedir, hem de sağlığınız üzerinden olumlu etkileri vardır. Uykusuzluğa Çare: Muz!
MUZ, En sağlıklı abur cuburlar...
01.01.2011
En sağlıklı abur cuburlar! Muz: Potasyum bakımından zengindir ki bu da kan basıncını düzenliyor. İçindeki vitamin B6 ise yorgunluğu, asabiyeti ve uykusuzluğu engelliyor ve ruh halinizi yükselten serotonin salgılamanıza sebep oluyor.
Muz’daki Sınır ticareti Hakkari'nin ekonomisine katkı sağlıyor
01.01.2011
Muz’daki Sınır ticareti Hakkari'nin ekonomisine katkı sağlıyor Hakkari'nin Yüksekova ilçesindeki Esendere sınır kapısından günlük getirilen yaş sebze, meyve ve gıdalar, yerli ürüne göre daha ucuz satılıyor. Seyyar satıcıların ve manavların tezgâhlarında satışa sunulan İran ürünleri, maddi durumu iyi olmayan vatandaşların ilk tercihi oluyor. Sınır ticaretinin gelişmesi de Hakkari'nin ekonomisine katkı sağlıyor.
Adet (regl) döneminde de muz öneriliyor.
01.01.2011
Adet (Regl) döneminde de muz öneriliyor. Adet (regl) dönemi, kadınlar için kabusla geçen günlere eş değerdedir. Bu günlerde, giyinmeyi bırakın, saçımızı taramaktan, konuştan acizleşiyoruz.
İCRA'dan satılık MUZ BAHÇELERİ
01.01.2011
MUZ BAHÇELERİ DE İCRALIK Alanya genelinde son yıllarda yaşanan ekonomik durgunluk ve nakit para sıkıntısı bir çok esnafta olduğu gibi çiftçilere de yansıdı. Alanya 2. İcra Müdürlüğü tarafından açık artırma usulü ile Şubat ayında satışı yapılacak 297 metrekare ile 18 bin 980 metrekare arasında değişen tarlalar arasında, çok sayıda muz bahçesinin de bulunması çiftçinin durumunun kötüye gittiğini gösteriyor.
2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15

Site sahibi: Bünyamin KOZAK - Muz Uzmanı - Danışmanı- Anamur - bkozak@muz.gen.tr

Yasal Uyarı: Yayınlanan haber ve yazıların (kaynak olarak gösterilenler hariç) tüm hakları Bünyamin KOZAK'a aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının veya haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan yazı veya haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.

...

 


 

SERA SİGORTASINDA ÖNDER
Muzcular | İletişim | Muz Sempozyumu |
Aktif Ziyaretçi:19 Bugün Gelen: 1318 Toplam Ziyaretçi: 2525116
ルイヴィトンのすべての製品は内部に作られ、その代わりに、安価な労働力を利用してのコストを削減するために、他の工場に委託ない独自の生産設備、彼らのビルダーから、ルイヴィトンiphoneケースのすべてを言うことですので、ルイヴィトンその優れた品質を保証する割引やオリジナルオーダーはありません。 フォルクスワーゲンは決してフルバッグではなく、価格は約10,000です。主なコンセプトは旅行なので、ファブリックであろうと技量であろうと、それは非常に耐久性があり、コスト効果があります。 また、バック地下鉄の若者はルイ・ヴィトンの記憶はほとんどいくつかの年齢の女性、小さいですが、私はこの「アート」モノグラム古い花を推測、それは一部の人々はの「経験」を楽しむことが必要です。あなたが老眼の優雅さと古典を理解し始めるならば、おめでとうが「ストーリー」の人に加わるかもしれません。 ルイヴィトン以外にも、デザイナーの変更後のシャネルiphoneケースとグッチは、若者の愛です。小さな香りはストリートトレンドの要素と調和し、90年代後半にグッチが無数に吸収することができます。 Gucciは90歳の若い女の子として、過去2年間に無数の女の子を実際に抱きしめています。あなたは商品のデザインが気分が良いと感じるかもしれません。