ANAMUR'da HAVA   Bu Toprağın Sesi Muz Proğramı ilgiyle izlendi.
19.12.2011
Bu Toprağın Sesi Muz Proğramı ilgiyle izlendi. 19 Aralık 2011 Pazartesi günü saat 08.30 - 9.45 arasında TRT Anadolu Televizyonunda canlı olarak yayınlanan Anamur ilçesi Ören Beldesi Kılıç Tarım tesislerinde yapılan muz yetiştiriciliği ve sorunları konulu proğam başarıyla sonuçlandı.

Proğram hem Anamur’da hem diğer muz üretimi yapılan ilçelerde ilgiyle izlendi. Proğrama katılan Muz-Der Başkanı Niyazi Sinanoğlu, Muz-B,ir başkanı Mehmet Güzel, Kılıç Tarım sahibi Ali Haydar Kılıç, Muz Yetiştiriciliği kitabı yazarı Ziraat Yüksek Mühendisi Bünyamin Kozak katıldı. Proğram da ayrıca Muz İthalatçısı Hasan Rastgeldi, Anamur İlçe Tarım Müdürü Hüseyin Niyazi Sarıoğlu, Anamur Hal Müdürü Kılıçaslan Oğuz, Muz üreticileri Hikmet Lüle, Rıfat Sinanoğlu, Bilal İn, Sedar Yarıcı ve İbrahim İpek katılarak görüşlerini belirttiler.
Proğramı sitemiz videolar bölümündekilinkden izleyebilirsiniz.

 

Site sahibi: Bünyamin KOZAK - Muz Uzmanı - Danışmanı- Anamur - bkozak@muz.gen.tr

Yasal Uyarı: Yayınlanan haber ve yazıların (kaynak olarak gösterilenler hariç) tüm hakları Bünyamin KOZAK'a aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının veya haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan yazı veya haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.

...

 


 

SERA SİGORTASINDA ÖNDER
Muzcular | İletişim | Muz Sempozyumu |
Aktif Ziyaretçi:9 Bugün Gelen: 715 Toplam Ziyaretçi: 3238996
スーパーコピーシャネルバッグ スーパーコピーシャネル財布