ANAMUR'da HAVA   Anamur MUZBİR Genel Kurulunu Yaptı
29.02.2012
MUZBİR Genel Kurulunu Yaptı Anamur 146. Muz Üreticileri Birliği 7 Olağan Kongresi’ni Kaplan Toplantı Salonu’nda gerçekleştirdi. Genel Kurula Anamur’dan Belediye Başkanı Mehmet Türe, Ören Belediye Başkanı Aziz Doluoğlu, İlçe Kurum ve Kuruluş Müdürleri, işadamları, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Siyasi Parti Temsilcileri, MUZBİR eski ve yeni yöneticileri, Banka Temsilcileri, Basın mensupları, çiftçiler ve vatandaşlar katılırken İl ve Bölge’den de TARSİM Bölge Müdürü irfan Alkan, İl Tarım Müdürü, TEDAŞ Mersin Bölge Müdürü Mehmet Unsu,Yaş Sebze ve Meyve İhracatçılar Sektör Kurulu Başkanı Kemal Kaçmaz, İthalat Müdürleri ve yatırımcılar katıldı. Genel Kurul için oluşturulan Divan’a İlçe Tarım Müdürü Başkanlık ederken Belediye Meclis Üyesi Bünyamin Kozak da divan da yer aldı.

 

MUZBİR Başkanı Mehmet Güzel Konuşmasında birlik ve beraberliğe değinirken, bu birlik ve beraberliğin sağlayacağı güç ile çözemeyecekleri yada aşamayacakları hiçbir engelin kalmayacağını vurguladı.

Faaliyet raporunu bizzat kendisi okuyan Mehmet Güzel ayrıca MUZBİR tarafından yürütülen çalışmalara destek veren başta Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe olmak üzere, Tarsim il Müdürü, Tedaş İl Müdürü, Banka Müdürleri, çiftçiler, yatırımcılar ve tüm diğer katkısı olanlara teşekkür etti.

Tanıtıma önem verdiklerini ifade eden Güzel Belediye başkanı Mehmet Türe’den otogar içerisinde muz satış bürosu istediklerini ve bunun Başkan Türe tarafından desteklendiğini ve muz satış ve tanıtım bürosunun faaliyete başladığını söyledi.

Genel Kurul’da iyi tarım belgeleri de sahiplerini buldu. 51 çiftçi dünya standartlarında kaliteli muz üretimi gerçekleştirmeleri dolayısıyla bu belgeyi almaya hak kazandı. Abdullah Gümüş, Semra Yılmaz ve Ali Yılmaz’a 51 çiftçiyi temsilen belgeleri verildi.

Başkan Türe yaptığı konuşmada Muz’un Anamur için vazgeçilmez olduğunu, şuan sofralarımıza ekmek getiren muzun ileride insanlarımıza 4 x 4 cipler getirmesini ve kazandırmasını dileyerek MUZBİR’e katkılarının daima süreceğini ifade etti.

İl dışından gelen katılımcılara plaketler verilirken bu plaketleri MUZBİR Başkanı Mehmet Güzel, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe ve Ören Belediye Başkanı Aziz Doluoğlu Banka Bölge Temsilcileri’ne, Tarsim Bölge Müdürü’ne ve TEDAŞ Bölge Müdürü’ne, Ziraat Odası Başkanı Mustafa Güngör'e birlikte takdim ettiler.

 

Anamur Belediyesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü

Muhammed İbrahim ARIKAN - 0541 341 93 25

 


 

Site sahibi: Bünyamin KOZAK - Muz Uzmanı - Danışmanı- Anamur - bkozak@muz.gen.tr

Yasal Uyarı: Yayınlanan haber ve yazıların (kaynak olarak gösterilenler hariç) tüm hakları Bünyamin KOZAK'a aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının veya haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan yazı veya haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.

...

 


 

SERA SİGORTASINDA ÖNDER
Muzcular | İletişim | Muz Sempozyumu |
Aktif Ziyaretçi:40 Bugün Gelen: 208 Toplam Ziyaretçi: 2422397
ルイヴィトンのすべての製品は内部に作られ、その代わりに、安価な労働力を利用してのコストを削減するために、他の工場に委託ない独自の生産設備、彼らのビルダーから、ルイヴィトンiphoneケースのすべてを言うことですので、ルイヴィトンその優れた品質を保証する割引やオリジナルオーダーはありません。 フォルクスワーゲンは決してフルバッグではなく、価格は約10,000です。主なコンセプトは旅行なので、ファブリックであろうと技量であろうと、それは非常に耐久性があり、コスト効果があります。 また、バック地下鉄の若者はルイ・ヴィトンの記憶はほとんどいくつかの年齢の女性、小さいですが、私はこの「アート」モノグラム古い花を推測、それは一部の人々はの「経験」を楽しむことが必要です。あなたが老眼の優雅さと古典を理解し始めるならば、おめでとうが「ストーリー」の人に加わるかもしれません。 ルイヴィトン以外にも、デザイナーの変更後のシャネルiphoneケースとグッチは、若者の愛です。小さな香りはストリートトレンドの要素と調和し、90年代後半にグッチが無数に吸収することができます。 Gucciは90歳の若い女の子として、過去2年間に無数の女の子を実際に抱きしめています。あなたは商品のデザインが気分が良いと感じるかもしれません。