ANAMUR'da HAVA   Ekvador Devlet Bakan'ndan Trkiye’ye Muz Ziyareti
06.03.2012
Ekvador Devlet Bakan'ndan Trkiye’ye Muz Ziyareti Ekvador Devlet Bakan Rafael Correa, ikili ekonomik ve ticari ilikileri gelitirmek amacyla, 13-17 Mart tarihlerinde Trkiye’yi ziyaret edecek.
Ekvador Devlet Bakan'ndan Türkiye’ye Muz Ziyareti
Ekvador Devlet Bakan Rafael Correa, ikili ekonomik ve ticari ilikileri gelitirmek amacyla, 13-17 Mart tarihlerinde Türkiye’yi ziyaret edecek. Raf...
 
Ekvador Devlet Bakan Rafael Correa, ikili ekonomik ve ticari ilikileri gelitirmek amacyla, 13-17 Mart tarihlerinde Türkiye’yi ziyaret edecek. Rafael Correa’nn gündeminde Türkiye’nin Ekvador muzuna uygulad yüzde 140’lk gümrük vergisi var. Latin Amerika ülkesi Ekvador, dünyann en önemli muz ihracatçlarndan biri konumunda.
Ekvador Devlet Bakanl’ndan ziyaretle ilgili yaplan açklamada, Türkiye'nin 70 milyondan fazla nüfusu ve 1 trilyon dolar akn gayrisafi yurtiçi haslasyla büyük bir pazar olabileceine dikkat çekildi. Açklamada, "Türkiye, Yakn Dou’nun kaps, Asya ve Avrupa’nn kesitii noktada bulunan ve NATO üyesi bir devlet. Türkiye büyüleyici bir ülke, bu gezi Ekvador açsndan çok büyük kazanmlar salayabilir.” denildi.
Açklamada ayrca Ekvador muzuna en yüksek gümrük vergisi uygulayan ülkenin Türkiye olduuna dikkat çekilerek, bu ziyaretle verginin daha aaya çekilmesinin hedeflendii belirtildi.
Ekvador, dünyann en büyük muz ihracatçs konumunda.
CHAN

 

Site sahibi: Bünyamin KOZAK - Muz Uzman - Danman- Anamur - bkozak@muz.gen.tr

Yasal Uyar: Yaynlanan haber ve yazlarn (kaynak olarak gösterilenler hariç) tüm haklar Bünyamin KOZAK'a aittir. Kaynak gösterilse dahi yaznn veya haberin tamam özel izin alnmadan kullanlamaz.
Ancak alntlanan yaz veya haberin bir bölümü, alntlanan habere aktif link verilerek kullanlabilir.

...

 


 

SERA SGORTASINDA ÖNDER
Muzcular | letiim | Muz Sempozyumu |
Aktif Ziyareti:335 Bugn Gelen: 982 Toplam Ziyareti: 2567666
Cosplay Costumes for Sale - FineCosplay