ANAMUR'da HAVA   Kozak Toprak ve Yaprak Analizlerini ücretsiz değerlendiriyor.
05.01.2010
www.muz.gen.tr ve Laben işbirliği ile Bünyamin Kozak'a teslim edilen toprak yaprak örnekleri Antalya'da bulunan Laben Laboratuvarında ücreti karşılığı analiz edildikten sonra Bünyamin KOZAK tarafından ücretsiz değerlendiriliyor.

Muzda onarım zamanının gelmesiyle www.muz.gen.tr ve Laben analiz laboratuvarı işbirliği ile alınan toprak ve yaprak örnekleri Anamur'da Bünyamin Kozak'a teslim edilerek ücreti karşılığı Laben'e gönderiliyor. Laben örnekleri analiz ettikten sonra Bünyamin Kozak'a gönderiyor. Kozak, analiz sonuçlarını ücretsiz değerlendirerek muz üreticilerine gerekli önerileri yapıyor.

Kozak, analizlerin çok önemli olduğunu, kimyevi gübrelerde meydana gelen % 300 leri bulan zamlardan sonra analizlere bakarak 1 çuval daha az gübre kullanmanın, ihtiyaç duyulan miktarda ve zamanda gübre kullanmanın hem maddi olarak hem de dolaylı olarak yararlı olacağını söyledi.

 Toprak ve yaprak analizleri için Bünyamin Kozak'a 0532 4862853 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.


 

Site sahibi: Bünyamin KOZAK - Muz Uzmanı - Danışmanı- Anamur - bkozak@muz.gen.tr

Yasal Uyarı: Yayınlanan haber ve yazıların (kaynak olarak gösterilenler hariç) tüm hakları Bünyamin KOZAK'a aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının veya haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan yazı veya haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.

...

 


 

SERA SİGORTASINDA ÖNDERMuzcular | İletişim | Muz Sempozyumu |
Aktif Ziyaretçi:18 Bugün Gelen: 355 Toplam Ziyaretçi: 1956589
Tasarඥ Uygulama: Bey Bilgisayar
maglie calcio a poco prezzo vetement cyclisme pas cher maillot de basket nba pas cher koszulki nba sklep ropa ciclismo barata outlet abbigliamento ciclismo wielerkleding outlet billiga cykelbyxor flower girl dresses