ANAMUR'da HAVA   CHP'lilerden Tekel ilerine Muz ikram edildi.
27.02.2010
Halit DOLU-Mersin’in Anamur lesinde CHP Ynetim Kurulu yeleri ve Genlik Kollar TEKEL ilerine destek iin Muz gtrdler. CHP Anamur le rgt Anamur’u Temsilen Baz gnll ve kendi imkanlaryla 2.5 ton Muz gtrdler.

lçe Örgütünden Abdulkadir imek, Erol Yalçn, Arif Çakrc Eski CHP Belediye Meclis üyesi Teoman Yank, Gençlik Kollarn Temsilen Aziz Bulut ve bir çok Partili Ankara’da Anamur’u Temsil ettiler.Ankara’ya giden Heyet Önce Tekgda- Sendikas Genel Bakan ve Türk- Genel Sekreteri Mustafa Türkel’i Ziyaret etti.Türk- ten sonra içilerin çadrlarn gezen heyet bilgi ald ve moral verdi.Ankara’da Heyeti yalnz brakmayan CHP Mersin Milletvekili sa Gök, TEKEL içilerine "Sizler Türkiye'de yoksullua, ezilmilie, ötekiletirmeye sömürülmeye hayr diyen kesim oldunuz. Sizler içi snfnn ahlannn yeni sembolü oldunuz" diye seslendi.Türk- Genel Merkezi önünde eylemlerini sürdüren TEKEL içilerini CHP Mersin Milletvekili sa Gök, CHP Anamur lçe tekilat üyeleri, çilere Anamur'dan 2.5 Ton muz, getirildi diyerek çilere seslenen sa Gök, "Bu mücadelenin TEKEL içisinin hakllk mücadelesini atn, içi snfnn hakllk mücadelesine dönütüünü" ifade etti. Gök, öyle konutu:"Sizler bu topraklarda namusu betimleyen insanlarsnz, kardeliin, barn türküsünü söyleyenlersiniz. Sizler ki bu topraklarda üretensiniz, emek verensiziniz. Yürek ve bilek sahibisiniz. CHP Anamur lçe Örgütü kendi imkanlaryla muz getirdi. Sizler kadar has, sizler kadar yerli, sizler kadar bu topran ürünü Anamur muzunu sizlerin hakl mücadelesine, onurlu mücadelesine içi snfnn aslan gibi ahland mücadeleye vermek için getirdik. Sizler Türkiye'de yoksullua, ezilmilie, ötekiletirmeye sömürülmeye hayr diyen kesim oldunuz. Sizler içi snfnn ahlannn yeni sembolü oldunuz. Tüm gücümüzle, yüreimizle, inanmlmzla, deerlerimizle ve tüm partililerle sonuna kadar, ölene kadar sizinle beraberiz." Heyeti Temsilen  Abdulkadir imek ve Erol Yalçn konuma yaparak Anamur’dan selam getirdiklerini doyumluk olarak deil tadmlk muz getirerek yannzdayz dediler.TEKEL çilerinin Temsilcileri de Bu jestin kendileri için çok büyük önem tadn ve Tüm Anamur Halkna selam gönderdiler.Muz datmna tüm ulusal basnnda ilgi göstermesi dikkatlerden kaçmad.Heyet son olarak TBMM ne giderek Anamur’un sorunlarn aktard ve ayn gün konvoy halinde Anamur’a döndüler.

Haberin videosu için tklaynz..


 

Site sahibi: Bünyamin KOZAK - Muz Uzman - Danman- Anamur - bkozak@muz.gen.tr

Yasal Uyar: Yaynlanan haber ve yazlarn (kaynak olarak gösterilenler hariç) tüm haklar Bünyamin KOZAK'a aittir. Kaynak gösterilse dahi yaznn veya haberin tamam özel izin alnmadan kullanlamaz.
Ancak alntlanan yaz veya haberin bir bölümü, alntlanan habere aktif link verilerek kullanlabilir.

...

 


 

SERA SGORTASINDA ÖNDER
Muzcular | letiim | Muz Sempozyumu |
Aktif Ziyareti:20 Bugn Gelen: 246 Toplam Ziyareti: 2487967
ルイヴィトンのすべての製品は内部に作られ、その代わりに、安価な労働力を利用してのコストを削減するために、他の工場に委託ない独自の生産設備、彼らのビルダーから、ルイヴィトンiphoneケースのすべてを言うことですので、ルイヴィトンその優れた品質を保証する割引やオリジナルオーダーはありません。 フォルクスワーゲンは決してフルバッグではなく、価格は約10,000です。主なコンセプトは旅行なので、ファブリックであろうと技量であろうと、それは非常に耐久性があり、コスト効果があります。 また、バック地下鉄の若者はルイ・ヴィトンの記憶はほとんどいくつかの年齢の女性、小さいですが、私はこの「アート」モノグラム古い花を推測、それは一部の人々はの「経験」を楽しむことが必要です。あなたが老眼の優雅さと古典を理解し始めるならば、おめでとうが「ストーリー」の人に加わるかもしれません。 ルイヴィトン以外にも、デザイナーの変更後のシャネルiphoneケースとグッチは、若者の愛です。小さな香りはストリートトレンドの要素と調和し、90年代後半にグッチが無数に吸収することができます。 Gucciは90歳の若い女の子として、過去2年間に無数の女の子を実際に抱きしめています。あなたは商品のデザインが気分が良いと感じるかもしれません。