ANAMUR'da HAVA   MUZ İTHALATINA BÜYÜK GÖZALTI
08.04.2010
Mersin Gümrük ve Muhafa Başmüdürlüğü düşük kıymetli beyan ile yapılan ithalat dosyalarında yaptığı incelemeler sonucunda bazı ithalatçı firmalara ceza yağdırdı.

Mersin Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Ali Rıza Öztürk'ün,İthalatın yerli muz üretimine verdiği zararların önlenmesi için TBMM 'ne  verdiği  " muz ithalatındaki sorunların tespiti ve çözümü; ithalatın yerli muz üretimine verdiği zararların önlenmesi, muz üretiminin ve üreticilerin desteklenmesi ve geliştirilmesi için gerekli önlemlerin alınmasına yönelik"  meclis araştırması önergesi TBMM gündemindeyken ,2007 yılından bu yana yerli üreticinin ve ithalatçı firmaların şikayetlerine neden  olan düşük kıymet beyanı ile yapılan MUZ İTHALATI ile ilgili olarak Gümrükler  büyük çaplı inceleme ve soruşturma başlattı.  Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Site sahibi: Bünyamin KOZAK - Muz Uzmanı - Danışmanı- Anamur - bkozak@muz.gen.tr

Yasal Uyarı: Yayınlanan haber ve yazıların (kaynak olarak gösterilenler hariç) tüm hakları Bünyamin KOZAK'a aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının veya haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan yazı veya haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.

...

 


 

SERA SİGORTASINDA ÖNDER
Muzcular | İletişim | Muz Sempozyumu |
Aktif Ziyaretçi:11 Bugün Gelen: 228 Toplam Ziyaretçi: 3312380
スーパーコピーシャネルバッグ スーパーコピーシャネル財布