ANAMUR'da HAVA   MUZ THALATINA BYK GZALTI
08.04.2010
Mersin Gmrk ve Muhafa Bamdrl dk kymetli beyan ile yaplan ithalat dosyalarnda yapt incelemeler sonucunda baz ithalat firmalara ceza yadrd.

Mersin Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Ali Rza Öztürk'ün,thalatn yerli muz üretimine verdii zararlarn önlenmesi için TBMM 'ne  verdii  " muz ithalatndaki sorunlarn tespiti ve çözümü; ithalatn yerli muz üretimine verdii zararlarn önlenmesi, muz üretiminin ve üreticilerin desteklenmesi ve gelitirilmesi için gerekli önlemlerin alnmasna yönelik"  meclis aratrmas önergesi TBMM gündemindeyken ,2007 ylndan bu yana yerli üreticinin ve ithalatç firmalarn ikayetlerine neden  olan düük kymet beyan ile yaplan MUZ THALATI ile ilgili olarak Gümrükler  büyük çapl inceleme ve soruturma balatt.  Ayrntl bilgi için tklaynz.


 

Site sahibi: Bünyamin KOZAK - Muz Uzman - Danman- Anamur - bkozak@muz.gen.tr

Yasal Uyar: Yaynlanan haber ve yazlarn (kaynak olarak gösterilenler hariç) tüm haklar Bünyamin KOZAK'a aittir. Kaynak gösterilse dahi yaznn veya haberin tamam özel izin alnmadan kullanlamaz.
Ancak alntlanan yaz veya haberin bir bölümü, alntlanan habere aktif link verilerek kullanlabilir.

...

 


 

SERA SGORTASINDA ÖNDERMuzcular | letiim | Muz Sempozyumu |
Aktif Ziyareti:13 Bugn Gelen: 348 Toplam Ziyareti: 1956582
Tasarඥ Uygulama: Bey Bilgisayar
maglie calcio a poco prezzo vetement cyclisme pas cher maillot de basket nba pas cher koszulki nba sklep ropa ciclismo barata outlet abbigliamento ciclismo wielerkleding outlet billiga cykelbyxor flower girl dresses