ANAMUR'da HAVA   MUZ-DER GROWTECH FUARINDAYDI...
12.08.2009
MUZ-DER GROWTECH FUARINDAYDI... Muz-Der Antalya da bu yıl 8. si yapılan Growtech Tarım Fuarındaydı. Anamur Muz Üreticileri Derneği başkanı Niyazi Sinanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Durmuş Deniz, Mehmet Ceren, Haydar Kılıç ve Bünyamin Kozak Muz-Der adına Antalya da yapılan tarım fuarına katıldılar.

MUZ-DER GROWTECH FUARINDAYDI...

Muz-Der Antalya da bu yıl 8. si yapılan Growtech Tarım Fuarındaydı. Anamur Muz Üreticileri Derneği başkanı Niyazi Sinanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Durmuş Deniz, Mehmet Ceren, Haydar Kılıç ve Bünyamin Kozak Muz-Der adına Antalya da yapılan tarım fuarına katıldılar. Ziyaretçi sayısının 1 milyona ulaştığı fuarda Muz-Der standına ilgi çok iyiydi. Muz-Der standına firma temsilcileri, çiftçiler, teknik elemanlar, ziraat mühendisleri büyük ilgi gösterdi. Tarım Sigortaları Vakfı başkanı Tanfer Dinler, Expo Center Genel Müdürü Mehmet Dükkancı da standın ziyaretçileri arasındaydı. Standda "Günde 2 parmak muz her şeye iyi gelir.", " Bayanlar yerli muzu tercih edelim", " Yerli malı tüketmek milli bir görev" sloganları kullanıldı.


 

Site sahibi: Bünyamin KOZAK - Muz Uzmanı - Danışmanı- Anamur - bkozak@muz.gen.tr

Yasal Uyarı: Yayınlanan haber ve yazıların (kaynak olarak gösterilenler hariç) tüm hakları Bünyamin KOZAK'a aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının veya haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan yazı veya haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.

...

 


 

SERA SİGORTASINDA ÖNDER
Muzcular | İletişim | Muz Sempozyumu |
Aktif Ziyaretçi:33 Bugün Gelen: 143 Toplam Ziyaretçi: 2607685
Cosplay Costumes for Sale - FineCosplay