ANAMUR'da HAVA   Muz-Bir atağa kalktı
28.09.2010
Alanya Muz Üreticileri Birliği muz sezonunun gelmesi ile birlikte çalışmalarına hız verdi. Birlik Bülent Arınç`a bir rapor sunacak ve muzun tanıtımı için birlik sponsorluğunda yapılacak bir basketbol turnuvası düzenleyecek.
Alanya Muz Üreticileri Birliği muz sezonunun gelmesi ile birlikte çalışmalarına hız verdi. Birlik Bülent Arınç`a bir rapor sunacak ve muzun tanıtımı için birlik sponsorluğunda yapılacak bir basketbol turnuvası düzenleyecek.

Alanya Muz Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Toplantısı`nın gündeminden yeni sezon vardı. Başlayan sezon ve hasat dönemi için değerlendirmelerde bulunan muz üreticileri sezondan umutlu olduklarını dile getirdiler. Alanya Muz Üreticileri Birliği Başkanı Hüseyin Güney yaptığı açıklamada, "Biliyorsunuz muz sezonu başladı, hasat dönemimize girdik. Bugün gerçekleştirilen toplantımızda da önümüzdeki 6 ay içerisinde neler yapacağımız hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Ayrıca önümüzdeki ayın başında Ankara`ya bir ziyarette bulunacağız. Muzun hasat döneminde hükümetin yapması gerekenleri Sayın Devlet Bakanımız Bülent Arınç`a rapor halinde sunacağız. Türkiye`de yerli muzlarla ilgili kendisiyle çok önemli temaslarda bulunmuştuk." dedi. Reklama önem verdiklerini ve bu konuda çalışmalar yapacaklarını belirten Güney, "Önümüzdeki günlerde Alanya Belediyespor Bayan Basketbol Takımı`yla ortaklaşa bir turnuva düzenlemeyi düşünüyoruz. Muzun hem yurtiçinde, hem de yurtdışında tüketimini arttırmak için reklama ihtiyacımız var. Bununla ilgili de hem reklam çalışması, hem de sonsor olmak için `MuzBana Cup` adında bir organizasyon düşünüyoruz. Bu konuyla ilgili olarak bazı kurumlardan da destek isteyeceğiz. Turnuva ile ilgili bilgi veren Alanya Belediyespor Basketbol Şube Sorumlusu Kamil Koçak, Turnuvaya Mersin Büyükşehir Belediyesi, Ceyhan Belediyesi, Kayseri Belediyesi, Burhaniye Belediyesi, ve Tarsus Belediyesi`nden 6 takımın katılacağını ve 3 gün süreceğini belirtti.
Hakan Yalçın
 

Site sahibi: Bünyamin KOZAK - Muz Uzmanı - Danışmanı- Anamur - bkozak@muz.gen.tr

Yasal Uyarı: Yayınlanan haber ve yazıların (kaynak olarak gösterilenler hariç) tüm hakları Bünyamin KOZAK'a aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının veya haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan yazı veya haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.

...

 


 

SERA SİGORTASINDA ÖNDER
Muzcular | İletişim | Muz Sempozyumu |
Aktif Ziyaretçi:17 Bugün Gelen: 753 Toplam Ziyaretçi: 3239034
スーパーコピーシャネルバッグ スーパーコピーシャネル財布