ANAMUR'da HAVA   Muz-Bir atağa kalktı
28.09.2010
Alanya Muz Üreticileri Birliği muz sezonunun gelmesi ile birlikte çalışmalarına hız verdi. Birlik Bülent Arınç`a bir rapor sunacak ve muzun tanıtımı için birlik sponsorluğunda yapılacak bir basketbol turnuvası düzenleyecek.
Alanya Muz Üreticileri Birliği muz sezonunun gelmesi ile birlikte çalışmalarına hız verdi. Birlik Bülent Arınç`a bir rapor sunacak ve muzun tanıtımı için birlik sponsorluğunda yapılacak bir basketbol turnuvası düzenleyecek.

Alanya Muz Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Toplantısı`nın gündeminden yeni sezon vardı. Başlayan sezon ve hasat dönemi için değerlendirmelerde bulunan muz üreticileri sezondan umutlu olduklarını dile getirdiler. Alanya Muz Üreticileri Birliği Başkanı Hüseyin Güney yaptığı açıklamada, "Biliyorsunuz muz sezonu başladı, hasat dönemimize girdik. Bugün gerçekleştirilen toplantımızda da önümüzdeki 6 ay içerisinde neler yapacağımız hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Ayrıca önümüzdeki ayın başında Ankara`ya bir ziyarette bulunacağız. Muzun hasat döneminde hükümetin yapması gerekenleri Sayın Devlet Bakanımız Bülent Arınç`a rapor halinde sunacağız. Türkiye`de yerli muzlarla ilgili kendisiyle çok önemli temaslarda bulunmuştuk." dedi. Reklama önem verdiklerini ve bu konuda çalışmalar yapacaklarını belirten Güney, "Önümüzdeki günlerde Alanya Belediyespor Bayan Basketbol Takımı`yla ortaklaşa bir turnuva düzenlemeyi düşünüyoruz. Muzun hem yurtiçinde, hem de yurtdışında tüketimini arttırmak için reklama ihtiyacımız var. Bununla ilgili de hem reklam çalışması, hem de sonsor olmak için `MuzBana Cup` adında bir organizasyon düşünüyoruz. Bu konuyla ilgili olarak bazı kurumlardan da destek isteyeceğiz. Turnuva ile ilgili bilgi veren Alanya Belediyespor Basketbol Şube Sorumlusu Kamil Koçak, Turnuvaya Mersin Büyükşehir Belediyesi, Ceyhan Belediyesi, Kayseri Belediyesi, Burhaniye Belediyesi, ve Tarsus Belediyesi`nden 6 takımın katılacağını ve 3 gün süreceğini belirtti.
Hakan Yalçın

 

Site sahibi: Bünyamin KOZAK - Muz Uzmanı - Danışmanı- Anamur - bkozak@muz.gen.tr

Yasal Uyarı: Yayınlanan haber ve yazıların (kaynak olarak gösterilenler hariç) tüm hakları Bünyamin KOZAK'a aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının veya haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan yazı veya haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.

...

 


 

SERA SİGORTASINDA ÖNDER
Muzcular | İletişim | Muz Sempozyumu |
Aktif Ziyaretçi:20 Bugün Gelen: 268 Toplam Ziyaretçi: 2487989
ルイヴィトンのすべての製品は内部に作られ、その代わりに、安価な労働力を利用してのコストを削減するために、他の工場に委託ない独自の生産設備、彼らのビルダーから、ルイヴィトンiphoneケースのすべてを言うことですので、ルイヴィトンその優れた品質を保証する割引やオリジナルオーダーはありません。 フォルクスワーゲンは決してフルバッグではなく、価格は約10,000です。主なコンセプトは旅行なので、ファブリックであろうと技量であろうと、それは非常に耐久性があり、コスト効果があります。 また、バック地下鉄の若者はルイ・ヴィトンの記憶はほとんどいくつかの年齢の女性、小さいですが、私はこの「アート」モノグラム古い花を推測、それは一部の人々はの「経験」を楽しむことが必要です。あなたが老眼の優雅さと古典を理解し始めるならば、おめでとうが「ストーリー」の人に加わるかもしれません。 ルイヴィトン以外にも、デザイナーの変更後のシャネルiphoneケースとグッチは、若者の愛です。小さな香りはストリートトレンドの要素と調和し、90年代後半にグッチが無数に吸収することができます。 Gucciは90歳の若い女の子として、過去2年間に無数の女の子を実際に抱きしめています。あなたは商品のデザインが気分が良いと感じるかもしれません。