ANAMUR'da HAVA   Growtech Eurasia Fuar'nda ilgi oda; Hekagro
01.01.2011
Growtech Eurasia Fuar'nda ilgi oda; Hekagro Hekagro, 10 yldan bu yana Antalya'da dzenlenmekte olan Growtech Eurasia tarm fuarna katld. Yurt iinden ve yurt dndan katlm gerekletiren ziyaretiler Hekagro standna youn ilgi gsterdi.
 
10 yldan bu yana Antalya'da düzenlenen Growtech Aurasia Tarm Fuar bu sene de Hekagro'nun katlmyla gerçekleti. Fuar, ran, Suriye, Suudi Arabistan, Msr ve Tunus gibi ülkelerin profesyonel irketlerinin katlmyla renk kazand. irket yetkilileri, Hekagro standna gelerek Amerikan patentli sv gübrelerle ilgili teknik özellikleri, Hekagro Yönetim Kurulu Bakan Enis Hekimolu ile Ortadou – K.Afrika Bölge Sorumlusu Necmi Birim'den dinledi.

Beeni toplad

ACTAGRO firmasnn organik asitte patentli olmas, NUTRI-CAL firmasnn Kalsiyum ve Potasyumda özel bir ajana sahip ve patentli olmas, ziyaretçilerin büyük beenisini kazanrken, irket yetkilileri bu tür teknolojik ürünlerin ülkelerinde de olmas için temasa geçeceklerini bildirdi.

Standa gösterilen youn ilgi sonrasnda çok sayda çiftçi, ziraat mühendisi ve iletme sahiplerinin Hekagro Standn ziyaret etmesini göz önünde bulundurarak ksa bir açklama yapan Hekagro Yönetim Kurulu Bakan Enis Hekimolu 20 yldan bu yana Türk üreticilerine hizmet vermek için gayret gösterdiklerini vurgulayarak unlar söyledi:
"Son 7 yldr Amerika'nn Patentli Sv gübrelerini ithal ederek üreticilerimizin doru zamanda,doru dozla,doru metotla ve doru gübreyi kullandrarak üretim süreçlerinin olumlu sonuç vermesi için çaba sarf ediyoruz. Bugün üreticilerimiz eski teknoloji ile üretilmi kimyevi gübrelerle gerçek verimi alamayacaklar gibi ,bu gübreler topraklarn içerdikleri klor, tuz ve ar metallerle mahvedecektir. Bugün hakkettiimiz yere gelmek için 20 ziraat mühendisi, 2 distribütör ve 8 danmanla Türkiye'ye hizmet vermeye devam ediyoruz. Yurtiçi ve yurtdndan görmü olduumuz bu ilgi bizi gururlandrmaktadr, doru yolda olduumuzun iaretidir"

 

Site sahibi: Bünyamin KOZAK - Muz Uzman - Danman- Anamur - bkozak@muz.gen.tr

Yasal Uyar: Yaynlanan haber ve yazlarn (kaynak olarak gösterilenler hariç) tüm haklar Bünyamin KOZAK'a aittir. Kaynak gösterilse dahi yaznn veya haberin tamam özel izin alnmadan kullanlamaz.
Ancak alntlanan yaz veya haberin bir bölümü, alntlanan habere aktif link verilerek kullanlabilir.

...

 


 

SERA SGORTASINDA ÖNDER
Muzcular | letiim | Muz Sempozyumu |
Aktif Ziyareti:195 Bugn Gelen: 1040 Toplam Ziyareti: 2567724
Cosplay Costumes for Sale - FineCosplay