ANAMUR'da HAVA   Growtech Eurasia Fuar'nda ilgi oda; Hekagro
01.01.2011
Growtech Eurasia Fuar'nda ilgi oda; Hekagro Hekagro, 10 yldan bu yana Antalya'da dzenlenmekte olan Growtech Eurasia tarm fuarna katld. Yurt iinden ve yurt dndan katlm gerekletiren ziyaretiler Hekagro standna youn ilgi gsterdi.
 
10 yldan bu yana Antalya'da düzenlenen Growtech Aurasia Tarm Fuar bu sene de Hekagro'nun katlmyla gerçekleti. Fuar, ran, Suriye, Suudi Arabistan, Msr ve Tunus gibi ülkelerin profesyonel irketlerinin katlmyla renk kazand. irket yetkilileri, Hekagro standna gelerek Amerikan patentli sv gübrelerle ilgili teknik özellikleri, Hekagro Yönetim Kurulu Bakan Enis Hekimolu ile Ortadou – K.Afrika Bölge Sorumlusu Necmi Birim'den dinledi.

Beeni toplad

ACTAGRO firmasnn organik asitte patentli olmas, NUTRI-CAL firmasnn Kalsiyum ve Potasyumda özel bir ajana sahip ve patentli olmas, ziyaretçilerin büyük beenisini kazanrken, irket yetkilileri bu tür teknolojik ürünlerin ülkelerinde de olmas için temasa geçeceklerini bildirdi.

Standa gösterilen youn ilgi sonrasnda çok sayda çiftçi, ziraat mühendisi ve iletme sahiplerinin Hekagro Standn ziyaret etmesini göz önünde bulundurarak ksa bir açklama yapan Hekagro Yönetim Kurulu Bakan Enis Hekimolu 20 yldan bu yana Türk üreticilerine hizmet vermek için gayret gösterdiklerini vurgulayarak unlar söyledi:
"Son 7 yldr Amerika'nn Patentli Sv gübrelerini ithal ederek üreticilerimizin doru zamanda,doru dozla,doru metotla ve doru gübreyi kullandrarak üretim süreçlerinin olumlu sonuç vermesi için çaba sarf ediyoruz. Bugün üreticilerimiz eski teknoloji ile üretilmi kimyevi gübrelerle gerçek verimi alamayacaklar gibi ,bu gübreler topraklarn içerdikleri klor, tuz ve ar metallerle mahvedecektir. Bugün hakkettiimiz yere gelmek için 20 ziraat mühendisi, 2 distribütör ve 8 danmanla Türkiye'ye hizmet vermeye devam ediyoruz. Yurtiçi ve yurtdndan görmü olduumuz bu ilgi bizi gururlandrmaktadr, doru yolda olduumuzun iaretidir"

 

Site sahibi: Bünyamin KOZAK - Muz Uzman - Danman- Anamur - bkozak@muz.gen.tr

Yasal Uyar: Yaynlanan haber ve yazlarn (kaynak olarak gösterilenler hariç) tüm haklar Bünyamin KOZAK'a aittir. Kaynak gösterilse dahi yaznn veya haberin tamam özel izin alnmadan kullanlamaz.
Ancak alntlanan yaz veya haberin bir bölümü, alntlanan habere aktif link verilerek kullanlabilir.

...

 


 

SERA SGORTASINDA ÖNDER
Muzcular | letiim | Muz Sempozyumu |
Aktif Ziyareti:62 Bugn Gelen: 179 Toplam Ziyareti: 2422368
ルイヴィトンのすべての製品は内部に作られ、その代わりに、安価な労働力を利用してのコストを削減するために、他の工場に委託ない独自の生産設備、彼らのビルダーから、ルイヴィトンiphoneケースのすべてを言うことですので、ルイヴィトンその優れた品質を保証する割引やオリジナルオーダーはありません。 フォルクスワーゲンは決してフルバッグではなく、価格は約10,000です。主なコンセプトは旅行なので、ファブリックであろうと技量であろうと、それは非常に耐久性があり、コスト効果があります。 また、バック地下鉄の若者はルイ・ヴィトンの記憶はほとんどいくつかの年齢の女性、小さいですが、私はこの「アート」モノグラム古い花を推測、それは一部の人々はの「経験」を楽しむことが必要です。あなたが老眼の優雅さと古典を理解し始めるならば、おめでとうが「ストーリー」の人に加わるかもしれません。 ルイヴィトン以外にも、デザイナーの変更後のシャネルiphoneケースとグッチは、若者の愛です。小さな香りはストリートトレンドの要素と調和し、90年代後半にグッチが無数に吸収することができます。 Gucciは90歳の若い女の子として、過去2年間に無数の女の子を実際に抱きしめています。あなたは商品のデザインが気分が良いと感じるかもしれません。