ANAMUR'da HAVA   MUZCUYA 'BLAIR' DOPİNGİ
09.09.2011
MUZCUYA 'BLAIR' DOPİNGİ EKİM ayında Bilgi Üniversitesi’nde konuşma yapmak üzere İstanbul’a gelecek olan İngiltere eski Başbakanı Tony Blair'in kulise muz istediği bilgisine ulaşan Alanya Muz Üreticileri Birliği (MUZBİR) Başkanı Hüseyin Güney, Blair'e Alanya muzu yedirmek için AKPM Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu ile temasa geçtiklerini söyledi

'AB BAKANI BAĞIŞ İKRAM EDECEK'

MUZBİR'in paneli için Alanya'ya gelen ve "Tanıtım için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım" diyen Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış'tan, Tony Blair'e Alanya muzu ikram edilmesini isteyeceklerini söyleyen Güney, "Tanıtım için bulunmaz bir fırsat.

İNGİLTERE’NİN eski Başbakanı Tony Blair, Ekim ayında Bilgi Üniversitesi’nde konuşma yapmak üzere İstanbul’a geliyor.
Blair’in, konuşma yapacağı üniversitenin kulisine muz, sert kahve ve su istediğini öğrenen Alanya Muz Üreticileri Birliği (MUZBİR) Başkanı Hüseyin Güney, Temmuz ayının sonlarında AKPM Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun girişimleri sonucu Alanya’ya gelerek MUZBİR’in paneline katılan Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış ile irtibat kurmak için harekete geçti. Güney, kalacağı otel, geliş ve dönüş tarihi güvenlik gerekçesiyle sır gibi saklanan Blair’in konuşma yapacağı Bilgi Üniversitesi’nin kulisine Alanya Muzu konulması ve böylece tanıtımının yapılması için Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu ile görüşeceklerini belirtti. Güney, “Eğer her ikisi de Avrupa deneyimine sahip olan Sayın Çavuşoğlu ile Sayın Bağış bizlere yardımcı olursa, İngiltere gibi dev bir ülkede uzun yıllar Başbakanlık yapmış olan Tony Blair’e Alanya Muzu’ndan tattırmak istiyoruz. Böylece hem Alanya’nın hem de muzunun tanıtımını yapacağız” dedi. Güney, konuyu önümüzdeki günlerde AKPM Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu aracılığıyla AB Bakanı Egemen Bağış’a aktarmak istediklerini ve bu projeyi hayata geçirmeyi arzuladıklarını da sözlerine ekledi.


 

Site sahibi: Bünyamin KOZAK - Muz Uzmanı - Danışmanı- Anamur - bkozak@muz.gen.tr

Yasal Uyarı: Yayınlanan haber ve yazıların (kaynak olarak gösterilenler hariç) tüm hakları Bünyamin KOZAK'a aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının veya haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan yazı veya haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.

...

 


 

SERA SİGORTASINDA ÖNDER
Muzcular | İletişim | Muz Sempozyumu |
Aktif Ziyaretçi:13 Bugün Gelen: 233 Toplam Ziyaretçi: 2487954
ルイヴィトンのすべての製品は内部に作られ、その代わりに、安価な労働力を利用してのコストを削減するために、他の工場に委託ない独自の生産設備、彼らのビルダーから、ルイヴィトンiphoneケースのすべてを言うことですので、ルイヴィトンその優れた品質を保証する割引やオリジナルオーダーはありません。 フォルクスワーゲンは決してフルバッグではなく、価格は約10,000です。主なコンセプトは旅行なので、ファブリックであろうと技量であろうと、それは非常に耐久性があり、コスト効果があります。 また、バック地下鉄の若者はルイ・ヴィトンの記憶はほとんどいくつかの年齢の女性、小さいですが、私はこの「アート」モノグラム古い花を推測、それは一部の人々はの「経験」を楽しむことが必要です。あなたが老眼の優雅さと古典を理解し始めるならば、おめでとうが「ストーリー」の人に加わるかもしれません。 ルイヴィトン以外にも、デザイナーの変更後のシャネルiphoneケースとグッチは、若者の愛です。小さな香りはストリートトレンドの要素と調和し、90年代後半にグッチが無数に吸収することができます。 Gucciは90歳の若い女の子として、過去2年間に無数の女の子を実際に抱きしめています。あなたは商品のデザインが気分が良いと感じるかもしれません。