ANAMUR'da HAVA   Anamur Muz Üreticileri Birliği atakta...
09.09.2011
Anamur Muz Üreticileri Birliği yeni yönetimiyle çalışmalarını artarak sürdürüyor. Anamur Muz Üreticileri Birliği bir süre önce yapılan genel kurul sonrası oluşturulan Mehmet Güzel, Ahmet Türkay, İbrahim Türkay, Şeref Ünlü, Sıtkı Balşen, Adem Çevik, Baki Öncel den oluşan yeni yönetimi ve Mustafa Kaya ve Ufuk Arıcı’dan oluşan Denetim Kurulu ile çalışmalarını artarak sürdürüyor.

Anamur Muz-Bir Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Güzel, Anamur Otobüs Terminalinde açtıkları muz satış noktası ile hem Anamur’dan geçen yolcuların ucuz ve kaliteli muz almasını sağladıklarını, hem de fiyat dengesi sağlayarak muz esnafı arasındaki rekabeti azalttıklarını bildirdi. Güzel, hemen arkasından Orman İşletme Civarında açtıkları gübre-ilaç bayiliği ile Muz Üreticilerine yönelik hizmetlerini artırdıklarını, çok yakında muz üreticileri birliği üyelerinin yapacakları alışverişlerde özel indirimler uygulanacağını söyledi. Muz Üreticilerinin ellerindeki kartlarla, özel indirim avantajlarıyla alış veriş
avantajları yaşayacaklarını belirten Güzel, bu uygulamaların akaryakıttan beyaz eşyaya, gübreden gıda alışverişine kadar yayılacağını söyledi.
 
 


 

Site sahibi: Bünyamin KOZAK - Muz Uzmanı - Danışmanı- Anamur - bkozak@muz.gen.tr

Yasal Uyarı: Yayınlanan haber ve yazıların (kaynak olarak gösterilenler hariç) tüm hakları Bünyamin KOZAK'a aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının veya haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan yazı veya haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.

...

 


 

SERA SİGORTASINDA ÖNDER
Muzcular | İletişim | Muz Sempozyumu |
Aktif Ziyaretçi:34 Bugün Gelen: 51 Toplam Ziyaretçi: 2663785
Cosplay Costumes for Sale - FineCosplay