ANAMUR'da HAVA   Anamur Muz Üreticileri Birliği atakta...
09.09.2011
Anamur Muz Üreticileri Birliği yeni yönetimiyle çalışmalarını artarak sürdürüyor. Anamur Muz Üreticileri Birliği bir süre önce yapılan genel kurul sonrası oluşturulan Mehmet Güzel, Ahmet Türkay, İbrahim Türkay, Şeref Ünlü, Sıtkı Balşen, Adem Çevik, Baki Öncel den oluşan yeni yönetimi ve Mustafa Kaya ve Ufuk Arıcı’dan oluşan Denetim Kurulu ile çalışmalarını artarak sürdürüyor.

Anamur Muz-Bir Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Güzel, Anamur Otobüs Terminalinde açtıkları muz satış noktası ile hem Anamur’dan geçen yolcuların ucuz ve kaliteli muz almasını sağladıklarını, hem de fiyat dengesi sağlayarak muz esnafı arasındaki rekabeti azalttıklarını bildirdi. Güzel, hemen arkasından Orman İşletme Civarında açtıkları gübre-ilaç bayiliği ile Muz Üreticilerine yönelik hizmetlerini artırdıklarını, çok yakında muz üreticileri birliği üyelerinin yapacakları alışverişlerde özel indirimler uygulanacağını söyledi. Muz Üreticilerinin ellerindeki kartlarla, özel indirim avantajlarıyla alış veriş
avantajları yaşayacaklarını belirten Güzel, bu uygulamaların akaryakıttan beyaz eşyaya, gübreden gıda alışverişine kadar yayılacağını söyledi.
 
 


 

Site sahibi: Bünyamin KOZAK - Muz Uzmanı - Danışmanı- Anamur - bkozak@muz.gen.tr

Yasal Uyarı: Yayınlanan haber ve yazıların (kaynak olarak gösterilenler hariç) tüm hakları Bünyamin KOZAK'a aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının veya haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan yazı veya haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.

...

 


 

SERA SİGORTASINDA ÖNDER
Muzcular | İletişim | Muz Sempozyumu |
Aktif Ziyaretçi:39 Bugün Gelen: 221 Toplam Ziyaretçi: 2487942
ルイヴィトンのすべての製品は内部に作られ、その代わりに、安価な労働力を利用してのコストを削減するために、他の工場に委託ない独自の生産設備、彼らのビルダーから、ルイヴィトンiphoneケースのすべてを言うことですので、ルイヴィトンその優れた品質を保証する割引やオリジナルオーダーはありません。 フォルクスワーゲンは決してフルバッグではなく、価格は約10,000です。主なコンセプトは旅行なので、ファブリックであろうと技量であろうと、それは非常に耐久性があり、コスト効果があります。 また、バック地下鉄の若者はルイ・ヴィトンの記憶はほとんどいくつかの年齢の女性、小さいですが、私はこの「アート」モノグラム古い花を推測、それは一部の人々はの「経験」を楽しむことが必要です。あなたが老眼の優雅さと古典を理解し始めるならば、おめでとうが「ストーリー」の人に加わるかもしれません。 ルイヴィトン以外にも、デザイナーの変更後のシャネルiphoneケースとグッチは、若者の愛です。小さな香りはストリートトレンドの要素と調和し、90年代後半にグッチが無数に吸収することができます。 Gucciは90歳の若い女の子として、過去2年間に無数の女の子を実際に抱きしめています。あなたは商品のデザインが気分が良いと感じるかもしれません。