ANAMUR'da HAVA   Bünyamin Kozak’tan Muz Konferansı…
09.10.2011
Gazipaşa Tarım İlçe Müdürlüğü, Zeytinada Köyü tarım danışmanı Zir.Müh. Çağdaş Şahiner, Zeytinada Köyü muhtarlığı organizasyonu ve Gazipaşa Bilim Tarım destekleriyle Gazipaşa Zeytinada Köyünde Bünyamin Kozak tarafından “Muz Yetiştiriciliği” konulu konferans verildi.

 Zeytinada köyünde ilk defa gerçekleşen konferansa 100’ün üzerinde çiftçi katılımı gerçekleşti. Muz yetiştiriciliği, toprak hazırlıkları, sulama, gübreleme ve hastalık zararlılar ile mücadele konularında verilen konferansta, Kozak, özellikle bölgenin toprak tansiyonunun yüksek olduğuna dikkat çekerek, toprağa mutlaka toz kükürt verilmesini, muz ağaçlarının potasyum ile iyi beslenmesini ve daldız kullanımına dikkat edilmesini önerdi.

Toplantıya ayrıca Gazipaşa Tarım İlçe Müdürü Hasan Aslan, Gazipaşa İlçe Tarım Müdürlüğü teknik elemanları, tarım danışmanları ve Anamur TEB Müdürü Azmi Terzi de katıldı.

Fotoğraflar için tıklayınız

https://picasaweb.google.com/106534742992844884520/MuzZeytinada?authkey=Gv1sRgCLayqvqW8YiRxwE#5669953098462664370

 

 

Site sahibi: Bünyamin KOZAK - Muz Uzmanı - Danışmanı- Anamur - bkozak@muz.gen.tr

Yasal Uyarı: Yayınlanan haber ve yazıların (kaynak olarak gösterilenler hariç) tüm hakları Bünyamin KOZAK'a aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının veya haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan yazı veya haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.

...

 


 

SERA SİGORTASINDA ÖNDER
Muzcular | İletişim | Muz Sempozyumu |
Aktif Ziyaretçi:8 Bugün Gelen: 712 Toplam Ziyaretçi: 3238993
スーパーコピーシャネルバッグ スーパーコピーシャネル財布