ANAMUR'da HAVA   skenderunda Kaak Muz Yakaland
25.10.2011
skenderunda Kaak Muz Yakaland skenderun Kaaklk stihbarat ve Narkotik Gmrk Muhafaza Mdrl ekiplerince, Belen krsalnda bir souk hava deposunda 567 kapta toplam 10.285 kg muza el konulmutur
skenderunda Kaçak Muz Yakalamas

skenderun Kaçakçlk stihbarat ve Narkotik Gümrük Muhafaza Müdürlüü ekiplerince, Belen krsalnda bir souk hava deposunda 567 kapta toplam 10.285 kg muza el konulmutur
 skenderun Kaçakçlk stihbarat ve Narkotik Gümrük Muhafaza Müdürlüü ekiplerince; Transit Rejimi Kapsamnda Mersin Serbest Bölgeden alarak Irak’a götürmesi gereken muz cinsi eya yüklü TIR aracn Türkiye içerisinde brakarak, yerine ta yükledii tespit edilmi ve yürütülen operasyon neticesinde Belen krsalnda bir souk hava deposunda 567 kapta toplam 10.285 kg muza el konulmutur.
 
skenderun Kaçakçlk stihbarat ve Narkotik Gümrük Muhafaza Müdürlüü ekiplerince olayla ilgili 3 kii gözaltna alnm olup adli ilem yaplmak üzere Hatay Cumhuriyet Basavcl’na sevk edilmitir.
 
Yetkililer “Transit Rejimi Kapsamnda yurt içinde braklmamas gereken eyalar yurda brakarak devleti vergi kaybna sebep olduunu, vergi kaybn önlemek için bu tür operasyonlara hzla devam edileceini, vatandalarmzn bu tür eyalarn yurda sokulmasndan  haberdar olmalar halinde ALO136 Gümrük Muhafaza Kaçakçlk hbar Hattna bilgi vermeleri gerektiini, bilgi veren vatandalarmzn isimlerinin gizli tutulaca”  ifade edilmektedir.

 

Site sahibi: Bünyamin KOZAK - Muz Uzman - Danman- Anamur - bkozak@muz.gen.tr

Yasal Uyar: Yaynlanan haber ve yazlarn (kaynak olarak gösterilenler hariç) tüm haklar Bünyamin KOZAK'a aittir. Kaynak gösterilse dahi yaznn veya haberin tamam özel izin alnmadan kullanlamaz.
Ancak alntlanan yaz veya haberin bir bölümü, alntlanan habere aktif link verilerek kullanlabilir.

...

 


 

SERA SGORTASINDA ÖNDER
Muzcular | letiim | Muz Sempozyumu |
Aktif Ziyareti:18 Bugn Gelen: 2033 Toplam Ziyareti: 2690673
Cosplay Costumes for Sale - FineCosplay